Published On: 6 Janar, 2016

Top 10 faqet e internetit ku mund të shkarkoni filmat dhe muzikën më të re

Torrent Freak publikoi listë të re vjetore të faqeve të internetit më popullore për torrents, sikur që e bënë  në fillim të çdo viti. Gjërat kanë ndryshuar pak, në krahasim me vitin e kaluar, shkruan Gazetablic.com.

Kjo është lista e faqeve torrent ku mund të shkarkoni filmat, muzikën, librat, software e të tjera:

1. KickassTorrents

2. The Pirate Bay

3. ExtraTorrent

4. Torrentz

5. RARBG

6. 1337X

7. EZTV

8. TorrentHound

9. YTS

10. TorrentDownloads

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...