Published On: 7 Shkurt, 2016

Toka e çarë “gëlltit” makinën me persona të së njëjtës familje (Video)

Një familje në Tujillo të Perusë përjetoi momente tmerri, kur një gropë 5 metra e gjerë dhe 3 e thellë, u hap në tokën poshtë makinës, me të cilën po udhëtonin, duke “gëlltitur” mjetin dhe pasagjerët e tij të llahtarisur.

Episodi i frikshëm ndodhi në një rrugë kryesore të qytetit. Për të shpëtuar familjen e bllokuar në makinë u nevojit përdorimi i një vinçi. Incidenti, fatmirësisht u mbyll pa lëndime.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...