Published On: 12 Mars, 2016

Tmerruese: Shqiptarja e therr me thikë të dashurin italian e pastaj e djeg

  • Therr me thikë në fyt të dashurin dhe më pas i vë flakën.

Kjo është vdekja tragjike e Corrado Vantini, hidraulikut 59 vjeçar nga Montorio al Vomano, i vrarë më 9 mars në Marina Di SAN Nicola nga e dashura e tij shqiptare, Teuta Mihali.

Lajmi bëhet i ditur nga mediat italiane, të cilat shkruajnë se 65 vjeçarja shqiptare është arritur të identifikohet dhe është zbardhur dinamika e ngjarjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...