Published On: 11 Qershor, 2016

Tmerrohen shqiptarët, alarm për bombë në trenin e mbushur me tifozë shqiptarë (FOTO)

Një alarm për bombë ka bërë që treni i shpejtë TGV që udhëtonte nga Lensi për Paris i orës 18:32 minuta të bëjë ndalesë të detyruar në stacioni e Arras.

Mësohet se mbi 1000 shqiptarë ndodhen në tren në rrugën e kthimit për Paris.

Policia ka sqaruar se është gjetur një bagazh i pashoqëruar dhe i dyshimtë, por që pas kontrollit nuk ka rezultuar eksploziv.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...