Published On: 4 Prill, 2016

Tmerri gjenocidal serb: Policia serbe duke i vrarë shqiptarët – Video origjinale

 

Pamje nga Prishtina në vitin 1990, e cila tregon se çfarë ishin në gjendje të bënin serbët, se si policia serbe vriste shqiptarët paqësor, vetëm pse kërkonin, liri, barazi, demokraci. “Ti tregojmë botës se kush janë serbët”, është thirrja që e bën edhe Albanian real facts.

LEXONI edhe:

hhttp://www.shqiptari.eu/zbulhet-takimi-sekret-i-visar-ymerit-ne-konventa-me-partite-me-antishqiptare-ruse-greke-kineze/

ttp://www.shqiptari.eu/zbardhet-plani-i-shba-per-arrestimin-e-politikaneve-te-korruptuar-fbi-merr-ne-dore-byrone-e-hetimit/

http://www.shqiptari.eu/tmerr-sabit-geci-ne-e-kemi-vra-kolonel-ahmet-krasniqin-dhe-enver-malokun-deshmia-imerit/

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...