Published On: 17 Janar, 2016
Bota |

Tmerret e ISIS, e hedhin një person nga ndërtesa pas akuzave se është gay (Foto +18)

  • ISIS ka vrarë një tjetër person, tani nën akuzën se është homoseksual. Kjo organizatë terroriste i ka bërë publike pamjet e momentit që personi i akuzuar për homoseksual, është hedhur nga çatia e një ndërtese disa katëshe, me duar e këmbë të lidhura.

Një person në Irak është akuzuar për homoseksual dhe është dënuar me vdekje nga ISIS.

ISIS ia kanë lidhur duart e këmbët të dënuarit dhe e kanë hedhur nga çatia e një ndërtese disa katëshe, në provincën al-Furhat, në Irak, transmeton Gazeta Express.

ISIS ka deklaruar se viktima është arrestuar dhe i është nënshtruar gjykimit në një gjykatë të improvizuar të ISIS’it, ku edhe i është shpallur dënimi me vdekje, raporton DailyMail.

ISIS ka bërë vrasje të tilla edhe në të kaluarën. Nën akuzat për homoseksual ISIS dënon viktimat me hedhje nga çatitë e ndërtesave.

Temat:
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...