Published On: 29 Mars, 2016

Tmerre ndaj shqiptarëve, malazezët grijnë e presin shqiptarët (Video + Foto)

Pamje tmerri nga Shkodra, nga rrethimi serbo-malazez 1912/13.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/tronditi-greqine-deputeti-i-syriza-shteti-yne-perbehet-nga-dy-popuj-greket-dhe-shqiptaret-arvanitet-video/

http://www.shqiptari.eu/tmerrues-okb-ja-kishte-fshehur-raportin-kanceri-dhe-leukomia-ne-kosove-nga-uraniumi-i-varferuar/

http://www.shqiptari.eu/qeveria-e-maqedonise-i-ka-shpallur-lufte-kesaj-video-don-ta-zhduk-video/

Tmerrues: OKB-ja kishte fshehur raportin, kanceri dhe leukimia në Kosovë nga uraniumi i varfëruar!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...