Published On: 8 Shkurt, 2016

Tmerr, mashtrues antishqiptar: Në Kosovë s’ka pasur shqiptarë ata i solli Turqia (Video)

 • Hoxha nga Prizreni mbron historinë serbe. Në Kosovë s’ka pasur shqiptarë ata i solli Turqia

 

LEXONI:

O Hoxhë haram të qoftë t’omli nanës! Bajrami: Shqiponja është haram (video)

 

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. shkelzen noka thotë:

  O nanen e nanes po pse e lan me marr fryme ket cifut kta more po ky asht agjent i udb

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 2. Joti thotë:

  O hoxha merru me predikimin e myslimanizmit e mos u fut ne ujra te trubullta se te humb drejtesi I busulles me qe e njihke historine fol nje here per Dardanine kush jane dardanet dhe kur jane vendosur Dardani o hoxha para se te jesh mysliman je shqiptar Mesoje shprehjen shqiptar lind mysliman katolik ortodokse a budist bohesh turp te te vije qe lavderon pushtetin jo po na shaje dhe GJERGJ KASTRIOT SKENDERBEUN qe ta besh tamom punen e shkjaut

  Përgjigjiuni
  Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)
 3. ismet Maqedonci thotë:

  Po qfar m… hoxhe koka ky far pisi

  Përgjigjiuni
  Pelqej(3) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...