Published On: 28 Mars, 2016

Tmerr, ia preu kokën vajze tre vjeçare në sy të nënës!

  • Një vajze tre vjeçare i është prerë koka jashtë një stacioni të metrosë në vajze Taipe.

Sipas mediave tajvaneze, personi që kreu këtë sulm është identifikuar vetëm me mbiemër, i cili tashmë është arrestuar nga policia dhe po mbahet ne paraburgim, shkruan Independent, transmeton Gazeta Express.

Dëshmitarët thonë se vajza ishte në biçikletë me nënën e saj, ku sulmuesi iu afrua, nxori thikën dhe e preu në fyt.

Sulmuesi i cili mbanë mbiemrin Wang, ishte 33 vjeçar.
LEXONI edhe këto:
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...