Published On: 6 Prill, 2016

Tjetër skandal në kampin e azilantëve në Gjermani, shqiptari seks me 12-vjeçaren, vajzën e mikut!

I akuzuari, është nga Kosova dhe tashmë i është rrefuzuar kërkesa për azil për shkak se ai e ka pranuar të ketë bërë seks me një 12 vjeçare, e cila ishte vajza e mikut të tij, shkruan gazeta gjermane Pforzheimer Zeitung, transmeton Klan Kosova.

Incidenti thuhet të ketë ndodhur në një kamp refugjatësh në Knittlingën në natën e 2 apo 3 nëntorit të vitit të kaluar. Sipas aktakuzës, i dyshuari e ka mik babain e vajzës me të cilën ka bërë seks.

Azilkërkuesi nga Kosova, fillimisht i kishte kërkuar vajzës seks oral ndërsa më pas kanë përfunduar në akt seksual. Ai më parë e kishte thirrur vajzën në dhomën e tij, dhe pretendon se nuk e dinte që ajo ishte nën 18 vjeç.

Sipas tij, ajo e kishte gënjyer për moshën e saj dhe thotë se ishte vetë vajza që i kishte dhënë numrin e telefonit dhe i kishte kërkuar të takoheshin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...