Published On: 31 Mars, 2016

Tjeter risi në Facebook

  • Nga dita në ditë Facebook, vjen me nga një risi. Kështu rrjeti më i madh social pritet që shumë shpejt të prezantojë “bisedat sekrete” në Messenger.

Sipas “The Independent”, kompania planifikon që ta kthejë aplikacionin e Messenger në një vend ku njerëzit mund të shesin dhe të blejnë gjëra. Nuk është ende e qartë se çfarë do të jenë këto “chat-e sekrete”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...