Published On: 26 Gusht, 2016
Bota |

Tjetër natë frike në Itali, lëkundje të reja, rritet në 267 numri i viktimave

Shumë viktima, të tjerë të mbetur nën rrënoja dhe zona që nuk janë më. Ky është vetëm bilanci paraprak i pasojave që la pas vala e tërmeteve të fuqishme që goditën Italinë qendrore.

Mediat italiane raportojnë se ka pasur lëkundje të tjera tërmeti në Amatrice dhe Accumoli. Lekundjet jane ndiere te forta, teksa thuhet se kane qene me magnitude 4.3 balle.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...