Published On: 9 Korrik, 2017

Tjetër fatkeqësi, një turist gjendet i pajetë nga pushuesit

Një 45-vjeçar është gjetur i pajetë në breg pranë zonës së Nartës, ndërsa trupi është dërguar në morgun e spitalit.

Rreth orës 11:25, në sallën operative ka ardhur një telefonatë se në plazhin e Zvernecit ka ndërruar jetë një pushues.

Nga ekspertiza mjeko-ligjore që i është bërë trupit të pajetë nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera por dyshohet se vdekja i ka ardhur për shkaqe kardiake pasi ky shtetas kishte probleme me zemrën.

Trupi i pajetë i përket shtetasit Z. I., 82 vjeç, banues në Fier, i cili po pushonte në këtë zonë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke kryer veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...