Published On: 26 Qershor, 2016

Tjetër denoncim për administratoren dhunuese, ka rrahur edhe një vajzë 6-vjeçare

Anjeza Shabani, edukatore dhe njëherësh administratore e kopshtit të palicencuar “Diren” në periferi të Tiranës, është kallëzuar edhe për një rast tjetër dhune ndaj të miturve.
Pas video-skandalit të filmuar në kopësht ku ajo dhunonte në mënyrë makabre një vogëlush 3-vjeçar, prindërit e një fëmije më të rritur, 6-vjeçare, kanë denoncuar se edhe vajza e tyre është rrahur nga Shabani. 33-vjeçarja e cila më herët ka qenë pjesë e botës së medias ku prezantonte një emision investigativ, akuzohet se edhe në këtë rast ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të miturës 6-vjeçare.

Sipas një njoftimi zyrtar të policisë, më datë 23 qershor seksioni për korrupsionin i ka referuar Prokurorisë së Tiranës materialet procedurale për “shtetasen e arrestuar Anjeza Husha, vjeç 33, banuese në Tiranë, administratore e një kopshti privat në Sauk, pasi dyshohet se duke shpërdoruar detyrën, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të miturës vjeç 6, banuese në Tiranë. Nenet 248 dhe 124/b të Kodit PenAL

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...