Published On: 23 Maj, 2016

Tjetër aksident, 3 persona të plagosur në Vorë

Një aksident ka ndodhur në rrugën Fushë Krujë-Vorë, ku mësohet se 3 persona janë plagosur.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë, ndërsa mësohet se përplasja ka ndodhur në vendin e njohur si Ura e Gjolës.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me aksidentin.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...