Published On: 11 Prill, 2016

Tiranë, jemi vetëm në 11 prill dhe s’kemi parë gjë akoma…

Të gjithë jemi dakord që gjithsecili ka të drejtën e tij për të jetuar jetën dhe për t’u veshur ashtu siç dëshiron. Por ndonjëherë edhe veshja duhet të përshtatet me vendin dhe të ruhet etika e saj, për të mos rënë në sy negativisht.

Një vajzë në Tiranë ka zgjedhur të shëtisë në rrugë me një bluzë të bardhe, të hapur pas më shumë seç duhet, duke nxjerrë në pah reçipetat e saj ngjyrë lejla.

Modeli i bluzës ka rënë në sy edhe për kombinimin me streçet leopard, të cilët i ka ngritur lartë për të fshehur lëkurën që i kishte dalë.

Ndodhemi në një muaj, ku dielli ende nuk i ka lëshuar rrezet e nxehta dhe një veshje e tillë nuk ka sesi të mos bjerë në sy, ku pjesa më e madhe janë akoma me xhup veshur.

Sigurisht kjo nuk u ka shpëtuar njerëzve në rrugë, të cilët e kanë fotografuar duke bërë pyetjen: A është normale dhe etike kjo veshje në rrugë?/Jetaoshqejf.al/

vajza123

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...