Published On: 12 Gusht, 2016

Tiranë, gruaja 46 vjeçare vetëvaret në një pemë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Prush të Tiranës.

Burime nga policia e kryeqytetit pohojne se një ditë më parë në orën 12:30 minuta në fshatin Prush në një pemë pranë banesës së saj është gjetur e varur 46-vjeçarja me inicialet D. Z.

Kanë qenë familjarët që e kanë gjetur gruan të varur dhe kanë njoftuar policinë. Kjo e fundit ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Dosja i ka kaluar prokurorisë së Tiranës për hetime të tjera.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...