Published On: 10 Gusht, 2016

Tiranë, 35-vjeçari qëllon me armë tre vëllezër

Mëngjesin e sotëm një 35-vjeçar ka qëlluar me armë në drejtim të tre personave, vëllezër me njëri-tjetrin. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 07:35 në rrugën “Sadik Petrela” .

Sipas policisë, me marrjen e njoftimit, është mundur të vihet në pranga në flagrancë nga shërbimet e Komisariatit të Policisë numër 4, 35-vjeçari Leonard Kaçaniku.

Ai ka qëlluar gjatë një konflikti  me 3 vëllezërit K. B, 38 vjeç, Sh. B, 34 vjeç dhe E. B, 36 vjeç.

Personit ju gjet një armë tip “Beretë”, me të cilën dyshohet se ka qëlluar 2 herë në drejtim të tre vëllezërve.

Grupi hetimor në vendngjarje  për momentin ka gjetur një gëzhojë.

/Gazeta Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...