Published On: 30 Shtator, 2016

Tirana zgjohet në tmerrin e zjarreve. Digjen dy lokale dhe një banesë

Në flakë edhe një restorant në Kinostudio

Përveç rastit të raportuar për zjarrin e rënë në Kombinat një tjetër alarm është ngritur mbrëmjen e djeshme në zonën e Kinostudios, ku një restorant është përfshirë nga flakët.  Të dhënat e para flasin për një shpërthim bombule, por fatmirësisht pa viktima.  Punonjësot e policisë po hetojnë më tej ngjarjen.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...