Published On: 23 Gusht, 2016

Tirana nuk ka det, por shkuma-party të tillë nuk keni parë! (FOTO)

Vërtet Tirana nuk ka det, por kjo nuk i ndalon të rinjtë që të bëjnë shkuma-party nëpër pishina.

Dhe në fakt, festat e Tiranës duket që janë disa hapa përpara nga ato që kemi parë sivjet nëpër qytetet bregdetare.

Kur vjen puna për festa, kryeqyteti mbretëron gjithnjë, si për cilësinë e pjesmarrësve, ashtu edhe për mjediset dhe muzikën.

Në fakt fotot e këtij shkrimi nuk kanë nevojë për shumë komente.

Me siguri të gjithë do t’i fiksoni sytë te tatuja pranë pjesëve intime e vajzës me rroba banjo të gjelbra, e cila përveç kësaj, ka vërtet një arsenal të tërë për të shpalosur sikurse mund të shihni në fotot e saj të shumta. /Mapo/

trtr2tr3tr4tr5tr6tr7tr8

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...