Published On: 17 Qershor, 2016

Tifozja seksi ndez debatin për virgjërinë në Shqipëri (Foto)

”Tifozja kuq e zi Ka qen pjes e bandes Bad Boy 4 Life Nje prej antareve Pa Kufijt Djemt e mi. Mos tna boje si e virgjer”.

Ka qenë ky koment që portali Jeta Osh Qef pretendon se i ka dërguar reperi Stresi që ka ndezur debatin në rrjet lidhur me ndershmërinë dhe virgjërinë.

Stresi e shoqëronte komentin edhe me disa foto ku, tifozja që u bë e famshme për shkak të gjoksit të bukur të shpalosur në stadium, dukej në shtrat me një mikun e tij.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i faqes në Fb “Lolita”.

“Sa te behet reforma ne drejtesi pa do ta pushkatojme ate vajzen me cica te bukura qe ishte ne stadium. Ka cuar Stresi prova te Jeta Osh Qejf qe kjo vajze ka qene e dashura e dikujt. Kjo gje eshte e pafalshme ne vitin 2016.. sepse cenon rende parimet e burrave me namuz qe i duan nuset e virgjera”, shkruan ajo.

ti1ti2ti3ti4ti5

An Albanian fan waits for the start of the Euro 2016 group A football match between France and Albania at the Velodrome stadium in Marseille on June 15, 2016. / AFP PHOTO / FRANCK FIFEFRANCK FIFE/AFP/Getty Images
An Albanian fan waits for the start of the Euro 2016 group A football match between France and Albania at the Velodrome stadium in Marseille on June 15, 2016. / AFP PHOTO / FRANCK FIFEFRANCK FIFE/AFP/Getty Images
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...