Published On: 19 Qershor, 2016

Tifozi me flamurin e Serbisë ndalohet të hyjë në stadiumin ku luhet Rumani-Shqipëri (Video)

Një tifoz serb ka tentuar që ta fus flamurin e Serbisë në stadiumin Parc Olympique Lyonnais, ku do të zhvillohet ndeshja Rumani-Shqipëri.

Ai është kapur nga sigurimi i stadiumit dhe nuk është lejuar që të hyjë me të brenda.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...