Published On: 26 Janar, 2016

Tifozi e bën tatoo Messin në trupin e tij (Foto)

  • Lionel Messi është një ndër lojtarët me popullaritetin më të madh në botë.

Dhe pesë herë ‘Topi i Artë’ është takuar me një ndër fansat më të zjarrtë të tij, ku argjentinasi ka dhënë nënshkrim në shpinën e tifozit, ku ai e kishte tatuazh Messin duke festuar.

Por, ajo që bëri tifozi ishte magjike, ai e bëri tatuazh edhe nënshkrimin e 28-vjeçarit, duke kompletuar ëndrrën e tij.

Kjo gjë ka tërhequr interesin e shumë medieve të mëdha evropiane.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...