Published On: 30 Prill, 2017

Tifozi bie nga ndërtesa, po shikonte ndeshjen Drita – Ferizaj

  • Një tifoz ka rëndë nga kati i parë i një ndërtese, deri sa ishte duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Dritës dhe Ferizajt

Një tifoz ka rënë nga kati i parë i një ndërtese jashtë stadiumit të qytetit të Gjilanit, derisa ishte duke shikuar ndeshjen Drita – Ferizaj, njofton KTV.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka dal ndihma e shpejtë, e cila e ka dërguar tifozin në spital, për të cilin ende nuk dihet asgjë.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...