Published On: 11 Qershor, 2016

Tifozët shqiptarë në Lens e mahnisin gazetaren amerikane (Foto – Video)

Gazetarja amerikane Semra Hunter që punon për shërbimin botëror të televizionit turk TRT ka mbetur e mahnitur nga pushtimi i Lensit nga shqiptarët

Ajo ka publikuar disa fotografi e video ku shton komente për tifozët shqiptarë.

“Këta janë disa nga tifozët më të mirë që kam parë prej kur jam këtu. Shumë krenare dhe shumë qejf”, ka shkruar ndër të tjera ajo.

ajo.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...