Published On: 15 Qershor, 2016

Tifozët shqiptarë ndezin atmosferën në Marsejë (VIDEO)

Tifozët kuqezi tashmë kanë filluar të grumbullohen në Marsejë ku do te zhvillohet sot ndeshja mes Frances dhe Shqiperise.

Ata kanë filluar festën në qytet dhe nuk do ta ndalin deri pas mbarim të ndeshjes.

Ndeshja luhet ne “Velodrome” dhe nis ne ora 21:00.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...