Published On: 27 Mars, 2016

Tifozët shqiptarë mund të zgjedhin sloganin që do të jetë në autobusin e Shqipërisë (Foto)

Në prag të Kampionatit Evropian Shqipëria, si të gjitha kombëtaret e tjera, do të ketë autobusin e saj zyrtar me të cilin do të udhëtojë, dhe pjesë e tij do të jetë edhe një slogan i cili mund të përzgjidhet nga fansat.

UEFA ka hapur një votim, dhe ka dhënë tri slogane nga të cilat më e votuara do të vendoset në autobusin e Shqipërisë, transmeton Koha.net.

Sloganet janë: “O Sa Mirë Me Qenë Shqiptar!”, “Fluturo Shqipe”, dhe “Ti Shqipëri më jep nder!”.

20160327113850874

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...