Published On: 15 Qershor, 2016

Tifozët “kuqezi” në Afrikë (Foto)

Tifozët shqiptar nuk janë të shumtë vetëm në Marsejë të Francës, por edhe në Afrikë.

Foto e mëposhtme tregon një grup fëmijësh afrikanë të cilët kanë veshur fanella me simbolin tonë kombëtar dhe me mbishkrimin “Tetova”.shqiperia2

shqiperia2-750x800

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...