Published On: 16 Shkurt, 2016

Tifozët e Barcës përmes një peticioni i drejtohen Messit

  • Tifozët e Barcelonës kanë marrë një hap të pazakontë duke përpiluar një peticion kundër Lionel Messit.

Nuk ka të bëjë me largimin nga skuadra e futbollistit argjentinas, Messit, por me ekzekutimin e penaltive.

Tifozët kërkojnë që Messi, ashtu siç i ndihmoi Luis Suarezit me rastin e shënimit të golit nga penaltia, transmeton Telegrafi.

E gjithë kjo pasi Mascherano deri më tani ka 264 paraqitje për skuadrën katalonase dhe nuk ka shënuar asnjë gol të vetëm.

Kujtojmë se 31-vjeçari deri më tani ka fituar tre tituj në La Liga, dy Copa Del Rey dhe dy Liga të Kampionëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...