Published On: 1 Gusht, 2017

Tifozët e Barcelonës kundër Neymarit (Foto)

  • Transferimi i Neymarit në Paris Saint-Germain ka irrituar tifozët e Barcelonës

Sulmuesi brazilian, Neymar tani ka filluar të urrehet nga tifozët e Barcelonës. Këta të fundit kanë filluar një fushatë kundër brazilianit, i cili është pranë transferimit në Paris Saint-Germain.

Tifozët e ekipit katalunas kanë filluar të shpërndajnë postera në qytetin e Barcelonës me foton e Neymarit dhe mbishkrimin “Tradhtar’, përcjell Express.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...