Published On: 2 Shkurt, 2016

T’i largojmë sa më parë nga pushteti Hashimin dhe Rexhepin

  • ME SHKAS

 

Arbër Gashi

Deklaratat e Zëvendësministrit Rexhep Hoti së bashku me ato të Hashim Thaçit e kapitalizojnë Serbinë në Kosovë, e jo Kosovën shtet të pavarur, sovran dhe demokratik. Prandaj, sa më parë që t’i largojmë nga pushteti Rexhepin dhe Hashimin, aq më mirë do të jetë për Kosovën, për shqiptarët dhe për të gjithë qytetarët tjerë që jetojnë në vendin tonë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...