Published On: 1 Qershor, 2016

Thyhen të gjitha veturat e Komunës së Mitrovicës (Foto)

Para pak minutash në parkingun e Kuvendit Komunal të Mitrovicës, janë dëmtuar disa vetura zyrtare. Atyre u janë thyer xhamat dhe janë demoluar në disa vende.
Policia e Kosovës për rajonin e Mitrovicës e ka konfirmuar për Express se rasti ka ndodhur rreth orës 13:30 të ditës së sotme.

Në Polici kanë treguar se për këtë rast janë arrestuar katër persona.

 Avni Zahiti, zëdhënës i Policisë për rajonin e Mitrovicës.

13349020-1552023588436201-1596587934-n_1464782384-347837613318948-1552023568436203-1589733551-n-1_1464782211-4711708

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...