Published On: 18 Shkurt, 2016

Thuaj JO gjarprit dhe helmit të tij!!!

Mustaf Shabani
Institucioni i Presidentit është post unifikues!!!

Presidenti Sejdiu si pasues i vetëm politik  i profetit Rugova unifikoj spektrin e ndarë politik të Kosovës, zbut gjakrat e egërsuara të hienave të cilat vranin pas shpine kokat e kombit dhe arrihet rishpallja e pavarësisë së Kosovës!!!

Thuaj JO gjarprit dhe helmit të tij!!!

Gjarpri me vrerin dhe helmin e tij të karpateve ishte dhe mbetet rreziku më i madh i Dardanisë!!!!

Ideatori i SHIK-ut nuk është përgjegjës vetëm për vrasjet e  passhpines, por simbas të gjitha gjasave edhe për demonstratat e marsit të 2004, të cilat eskaluan me 18 të vrarë, si dhe një dhunë të paparë në histori me djegien e kishave shqiptare të përvetësuara nga barbarët serb, ndërkohë duke u përpjekur për ndërrimin e pamjes dhe përvetësimin e pronës.

Ai gjithmonë kërkoi dhe veproi për anarkinë dhe  kaosin, të cilat vendit i sollën  derdhjen e gjakut, ai nuk ka ndryshuar dhe nuk ndryshon sot e kësaj dite.

Pas protestës paqësore të ditës së djeshme, ai hapur u prononcua për  konfrontimin e jo për dialogun dhe zgjidhjen e problemeve!!!

Derisa Profeti mbolli PAQEN e cila shpëtoj substancën e popullit tone nga zhbërja duke  rezultuar me përkrahjen e miqve tanë, të cilët e mundën barbarin e karpateve, pasuesi i tij presidenti Sejdiu zbuti sadopak tërbimin e vrasësve të passhpines duke i afruar dhe krijuar një unitet të brishtë vetëm e vetëm për të mirën e vendit, e cila rezultoi me rishpalljen e pavarësisë.

Presidenti Sejdiu duke e lëmuar të keqen dhe rrezikun më të madh të kombit, e cila  me liderin e tyre gjarpëror të ideologjisë Marksist-Leninist-Enveriste si plani më antishqiptar kishte projektuar luftën civile, derisa në fillimivitet e ‘90-ta ishte presidenti historik, pas ikjes së tij fizike në skenën politike erdhi pasuesi i tij politik presidenti Sejdiu, i cili i pamundësoi planet famëkeqe serbe nëpërmjet shqipfolësve, të cilët tanimë kishin hyrë në të gjitha poret e jetës kosovare, dhe kështu presidenti Sejdiu, jo vetëm që sfidoi ato plane shfarosëse të shovinizmit serb, mirëpo mundi ato edhe në gjyqin ndërkombëtar të së drejtës.

Unë nuk jam me opozitën meqë përcaktimet e mia nuk përkojnë me të tyre, mirëpo PROTESTA e djeshme tregoi qytetari, dhe metoda e shprehjes së pakënaqësisë ka përkrahjen time, pa u hamendur duke e lënë tërësisht dhe shmangur grushtin revolucionar të njëfarë M… të Dukagjinit, i cili si duket është në vijën e gjarprit që me çdo kusht dëshiroi të derdhet gjak shqiptari.

Vetëm presidenti Sejdiu është garanca e PAQES-LIRIS-PAVARËSISË-DEMOKRACISË.

Në fund të fundit askush si ky pas profetit Ibrahim nuk i dha këtij vendi stabilitiet!!!

Zoti e bekoftë presidentin Sejdiu!!!!

Zoti e bekoftë qytetarin Kosovare e cila në asnjë mënyrë  nuk e pranon gjarprin e karpateve në postin më të lart shtetëror!!!

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Ali Ismajli thotë:

    Hahaahaha byth qire

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(1)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...