Published On: 15 Tetor, 2016

Therret me thikë një person në Prishtinë

Një person ka raportuar se është therrë me thikë të mprehtë nga një I dyshuar mashkull shqiptar, ka njofton policia.

Ngjarja ka ndodhur në dje në Prishtinë, ku sipas policisë, viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK dhe pas marrjes së trajtimit është liruar në shtëpi

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...