Published On: 27 Shtator, 2016

Therje me thikë në Prishtinë

Një peronë në mbrëmjen e së hënës ka marrë lëndime trupore si pasoj e therjes me thikë. Ngjarja ka ndodhur  në Rrugën “Llapi” në Prishtinës

Policia e Kosovës ka arritur të arrestojë agresorin dhe të njëjtin e ka prangosur.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje, ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën mashkull K/Shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...