Published On: 29 Shkurt, 2016

Theret Milazim Shala, deputeti i LDK-së në Kuvendin e Pejës

Një therje me thikë ka ndodhur sot në Pejë. Viktima thuhet se  është Milazim Shala, një asambleist LDK-së në Pejë.

Rastin e therjes për Gazetën Fjala e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në rajonin e Pejës Xhevat Ibra.

Ai tha se  viktima është plagosur sot në ora 12:08 minuta në sheshin Haxhi Zeka pranë ish-shtëpisë së mallrave.

“Viktima është dërguar për trajtim në spital dhe është jasht rrezikut për jetë. Por për informata më të detajuara do t`ju njoftoj me kohë”, tha Ibra.

LEXO:

http://www.shqiptari.eu/arrestohet-qytetari-i-cili-e-theri-me-thike-deputetin-e-pejes-m-shala/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...