Published On: 30 Maj, 2016

Theret me thikë një femër

Policia ka arrestuar një person në Mitrovicë pasi dyshohet se me thikë e ka therur një femër.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:00 ku personi i arrestuar dyshohet se ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën femër.

 Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./KosovaPress/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...