Published On: 31 Korrik, 2016

Theret me thikë, ia marrin 700 euro

Një shtetas u plagos me thikë dhe më pas u grabit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit të Sarandës, kur 31 vjeçari me iniciale L.P, u godit me thikë dhe më pas i janë vjedhur 700 euro.

I riu është goditur me thikë në bark nga një person ende i pa identifikuar.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...