Published On: 24 Tetor, 2016

Theren me thikë tre persona në Shkup

Mëngjesin e sotëm policia e Shkupit është informuar se në rrugën 367 SH.I 49,V.D 25 dhe S.I 43 janë sulmuar me thika nga tre persona tjerë me iniciale B.I 43, T.I 34 dhe S.SH 20 dhe një person tjetër tani për tani i panjohur.
Të lënduarit janë transferuar në qendrën urgjente ku edhe u janë konstatuar lëndimet trupore, transmeton Aktuale.mk

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes nga ku ka marrë shenjat e gjakut dhe ka gjetur një thikë, të cilat i ka dërguar për analiza shtesë

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...