Published On: 23 Shkurt, 2016

The Guardian shfaq fotografi nga gazi lotsjellës në Kuvendin e Kosovës

Gazeta prestigjioz britanike ‘’The Guardian’’, në 20 fotografitë e javës ka përzgjedhur që të shfaq dhe një fotografi nga seanca e fundit në Kuvendin e Kosovës.

Kjo gazetë ka zgjedhur që zhvillimin e fundit në Kuvendin e Kosovës të prezantoj më 20 fotografitë e zhvillimeve botërore. Ndërsa kjo fotografi shfaq gazin lotsjellës që është hedhur në Kuvend, më 17 shkurt.

largea_untitled1456226011

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...