Published On: 26 Janar, 2016

Thaçi takon Jahjagën dhe Veselin në zyrat e tyre

Zëvendëskryeministri Hashim Thaçi sot është takuar me presidenten e shtetit, Atifete Jahjaga dhe me kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli.

Burime të KosovaPress brenda Kuvendit të Kosovës kanë parë Thaçin duke hyrë në zyrën e Jahjagës dhe Veselit, derisa nuk dihet nëse takimet kishin karakter organizativ për seancën e zgjedhjes së Presidentit të ri të Kosovës apo ato ishin realizuar për ndonjë arsye tjetër.

Deri më tash, nuk ka asnjë komunikatë zyrtare as nga Presidenca dhe as nga Kuvendi i Kosovës për këto takime.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...