Published On: 14 Janar, 2016

Thaçi premton përkrahje për ekipin e filmit “Shok”!

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, pas lajmit të publikuar se filmi kosovar “Shok” u nominua për çmimin Oscar, i ka uruar suksese ekipit në fjalë, raporton Gazeta Blic.

Ai ka thënë se ekipi do ta ketë përkrahjen e shtetit dhe të gjithë Kosovës.

“Urime, urime, urime! Filmi kosovar ‪#‎Shok nominohet edhe zyrtarisht për çmimin Oskar. Ekipit i dëshiroj sukses. Do ta keni përkrahjen e shtetit, komunitetit artistik dhe mbarë Kosovës”, ka shkruar Thaçi në facebook. /GazetaBlic/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...