Published On: 4 Mars, 2016

Thaçi politikan pragmatik dhe dinak!

Dritan Tali

Po edhe znj Lemie Xhema eshte pragmatike dhe dinake smile ikonë emocionale
Pas gjithe atij “kontributi” per ceshtjen qe ajo e beri ne Kosove, fare pa ju tremb as cerpiku i syrit shkoi ne Medvegje per te vazhduar kontributin e saj patriotik ne ceshtjen kombetare!

Kjo shtesa eshte per hire te ketyre “patrioteve” qe po me qojne selame ne inbox.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...