Published On: 6 Mars, 2016

Thaçi po e heq barkun, para se ta marrë Presidencën, e ka marr malin!

Thaçi ia tregon muskujt Haradinajt (FOTO)

Ofendimet e djeshme duket që Thaçi i ka marrë afër zemrës. Ai duket që i është rrekur seriozisht përgatitjes së tij fizike për përballjen e radhës, ndoshta, fizike. Në anën tjetër, Haradinaj për nga kondicioni fizik është një spartan i vërtetë. Të presim epilogun. Thaçit i duhet punë e madhe.

Lideri i  PDK’së, Hashim Thaçi s’e ka vazhduar betejën e fjalëve me Ramush Haradianjt pas ballafaqimit në Prekaz. Sot, ai ka publikuar fotografi, duke ushtruar dhe shëtitur në Parkun e Gërmisë.

Në një status në FB, Thaçi ka shkruar se mendja e shëndoshë është në trupin e shëndoshë.

“Mëngjesi i hershëm në Gërmi. Më pëlqen ajo thënja e vjetër “mendja e shëndoshë në trupin e shëndoshë”. HTH”, ka shkruar ai.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...