Published On: 5 Shkurt, 2016

Thaçi: “Përhajr më koft” presidenca

Ministri i jashtëm, Hashim Thaçi gjatë një konference të përbashkët me kryeministri Isa Mustafa dhe kreun e Bashkimit të Sindikatave të pavarura të kosovës, Haxhi Arifin ka thënë se do të zgjidhet president duke thënë se nuk do të zmbrapsen para paralajmërimeve për bllokim të seancës kur do të bëhet zgjedhja e të parit të vendit.

Kryediplomati kosovar ka shtuar se me logjikën e numrave po të donin PDK dhe LDK do të nxirrin një 1 milionë njerëz në mbrojtje të Republikës, njofton Klan Kosova.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...