Published On: 2 Qershor, 2016

Thaçi ndjek Nikoliqin, presidentin e Serbisë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, dhe homologu i tij serb, Tomisllav Nikoliq, janë parë të veshur njëjtë në Sofje, në kuadër të Samitit të SEECP’së.

Kostum ngjyrë të kaltër të errët dhe kravata ngjyrë vjollcë ishin zgjedhjet identike që kishin vendosur të vishnin presidenti i Kosovës dhe ai i Serbisë.

Kjo rastësi e çuditshme nuk ka shpëtuar pa u vënë re, dhe fotografia e dy liderëve është bërë shpejt hit në rrjetet sociale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...