Published On: 6 Shtator, 2016

Thaçi miliarder, veç me ta po rrin. Cili është më i pasur (Foto)

Hashim Thaçi është duke ndjekur çdo ndeshje sportive të shtetit tonë që po zhvillohen nëpër vende të ndryshme të botës.

Kësisoj, Thaçi nuk mungoi edhe në ndeshjen e mbrëmshme të përfaqësues së Kosovës ndaj Finlandës, transmeton Indeksonline.

Presidenti është parë mbrëmë në Turku, i  shoqëruar me dy miliarderët shqiptar.

Bëhet fjalë për Lazim Destanin e Maqedonisë (Pronari i ekipit “Shkëndija”) si dhe presidentin e AKR-së, Behgjet Pacolli.

Ata vendin tonë e përkrahën duke mbajtur edhe nga një shall me logo të Republikës.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...