Published On: 24 Prill, 2017

Thaçi ka sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot feston ditëlindjen, ai mbush e 49 vjeç. Thaçi ka lindur më 24 prill 1968 në fshatin Burojë të Skënderajt. Jeton në Prishtinë, me gruan Lumnijen dhe djalin, Endritin.

Thaçi në të kaluarën ka qenë kryeminstër i vendit, kurse detyrën e Presidentit e ka marrë prej një vit.

A 5
Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Po A,sa INteresant kjo edhe ky Mut paska Lind dikur-une them ma mire kishte me qene mose te kishe Lid fare ky Tradhetar i nje Populli dhe I pa afte per Politike sie i ka then Babi i vete e ore djale e more ne qafe krejt Kosoven te kame then ma mire te kishe mbete Mesues i Lopve dhe gjajes Shtepiake – Mjert Popujt neper Bote se qfare Presidenta te vetezgjedhure ka dhe mjerishte i durojne kta Kriminela nga frika qe i Vret si ne Burge ashtu edhe ne Liri.

    Hashim ta Theft Zoti qafen se ti nuke e meritone me Jetu !!!!

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...