Published On: 5 Mars, 2016

Thaçi i flet Rifat Jasharit, ky s’e kqyr në sy

  • Presidenti i sapo zgjedhur, Hashim Thaçi ka marrë pjesë në ceremoninë e parakalimit të njësive të Forcës së Sigurisë së Kosovës, në kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë, për nderë të Epopesë së UÇK-së.

Me këtë rast, presidenti Thaçi është përshëndetur me Rifat Jasharin dhe pjesëtarë tjerë të familjes Jashari. Por, Rifat Jashari nuk ia lëshon sytë.

Më parë, presidenti Thaçi ka bërë homazhe në kompleksin memorial të Jasharëve në Prekaz.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...