Published On: 6 Mars, 2016

Thaçi i bie pishman – fshin fotografitë nga mali i Gërmisë

Nuk kanë kaluar as një orë kur presidenti në ardhje, Hashim Thaçi postoi 4 fotografi në të cilat shihej duke bërë ushtrimet e mëngjesit në parkun Gërmia.

thaci1

Në historinë e përmirësimeve, shihet sesi fillimisht Thaçi ka bërë një gabim trashanik duke shkruar fjalën “mëngjes” si “mëngjez” dhe më pas 50 minutave ka larguar edhe katër fotografitë në të cilat ai shihet duke bërë ushtrime fizike.

thaciedit

Pishman për ato çfarë poston në Facebook, bëhet shpesh edhe kryeministri Isa Mustafa./Insajderi

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...